Федерація боксу Вінницької області відзначила грошовими преміями медалістів Всеукраїнського турніру пам'яті Олександра Асауленка

Цього четверга, на території міської дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» відбулося нагородження переможців та призерів Всеукраїнського турніру пам'яті Олександра Асауленка, що з 6 по 10 лютого проходив у Кривому Розі. З спортсменами та тренерським штабом команди зустрівся та нагородив грошовими преміями Виконавчий директор Федерації боксу Вінницької області Володимир Горобчук.
Нагадаємо, за підсумками змагальних днів представники Вінничини під керівництвом Андрія Гончара завоювали на турнірі сім нагород, з яких дві - золоті (Максим Жигаров, Тарас Головащенко), три - срібні (Кіра Дзюба, Ілля Суслов, Іван Юренко) та дві - бронзові (Олександр Яровий, Роман Казюра).
Федерація боксу Вінницької області традиційно не залишила без уваги знаковий результат та відзначила спортсменів та тренерським штаб команди.
Окремо Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїзду наших спортсменів на Всеукраїнський турнір пам'яті Олександра Асауленка Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем!