У Бершаді відбувся боксерський турнір присвячений жінкам

Цієї суботи, 3 лютого у Бершаді, на Вінничині відбувся одноденний боксерський турнір, присвячений жінкам, які втратили на війні своїх дітей та чоловіків. На місцевому рингу змагалися понад 50 боксерів з Іллінців, Бершаді, Христинівки, Гайсина, Війтівки різних вікових категорій. Усі учасники змагань окрім корисного бойового досвіду на рингу, отримали грамоти, а також цінні подарунки.