Михайло Мальцев: Для мене другий поєдинок на турнірі був важчим ніж перший


2023 рік став черговою яскравою сторінкою для вінницького боксу. Наші хлопці та дівчата здобували знакові перемоги на національній та міжнародній арені. Лише у другій половині листопада та в грудні представники Вінничини завоювали 23 медалі різного ґатунку на Всеукраїнських турнірах сильніших та інших внутрішніх змаганнях. В Новому році прес-служба федерації боксу Вінницької області вже встигла поспілкувалатись з деякими медалістами. Цього разу нашим співрозмовником став Михайло Мальцев - бронзовий призер турніру сильніших серед юніорів, що проходив у Яблуниці з 28 листопада по 3 грудня. Про його змагальний шлях на турнірі та плани боксера на 2024 рік читайте далі в матеріалі.

- Як та де готувався до турніру сильніших?

- Тренувався двічі на день в залі «Гарт».

- Якою була змагальна атмосфера?

- В залі була напружена атмосфера.

- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?

- Для мене другий поєдинок на турнірі був важчим ніж перший.

- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?

- Вдалося реалізувати не все, адже я хотів більше на ногах рухатися, але було важко після хвороби.

- Які тепер плани на 2024 рік?

В 2024-му році я хочу стати чемпіоном України.