Максим Шульга: Найважчим з поєдинків був бій за вихід у фінал, так як ми з моїм суперником виклалися на повну, на всі сто відсотків

2023 рік став черговою яскравою сторінкою для вінницького боксу. Наші хлопці та дівчата здобували знакові перемоги на національній та міжнародній аренах. Лише у другій половині листопада та в грудні представники Вінничини завоювали 23 медалі різного ґатунку на Всеукраїнських турнірах сильніших та інших внутрішніх змаганнях. В новому році прес-служба федерації боксу Вінницької області вже встигла поспілкувалась з деякими медалістами. Цього разу нашим співрозмовником став Максим Шульга – срібний призер Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді памʼяті Євгена Кужельного, який з 4 по 10 грудня проходив у Хмельницькому. Про його змагальний шлях на турнірі та плани боксера на 2024 рік читайте далі в матеріалі.
- Як та де готувався до Всеукраїнського турніру памʼяті Євгена Кужельного?
- Готувався в залі «Локомотив» разом зі всіма учасниками у Вінниці. Збір тривав 2 тижні.
- Якою була змагальна атмосфера?
- Змагальна атмосфера була напруженою, так як з наших багато вибули одразу, але і чимало хлопців пройшли далі.
- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?
- Найважчим з поєдинків був бій за вихід у фінал, так як ми з моїм суперником виклалися на повну, на всі сто відсотків.
- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?
- Вдалося реалізувати половину з того, що я спланував перед боєм.
- Які тепер плани на 2024 рік?
- В наступному році я маю виповнити норматив майстра спорту і стати чемпіоном України.