Іван Григорук: Атмосфера була напруженою так, як зібралися найсильніші боксери України і всі прагнули перемогти


2023 рік став черговою яскравою сторінкою для вінницького боксу. Наші хлопці та дівчата здобували знакові перемоги на національній та міжнародній арені. Лише у другій половині листопада та в грудні представники Вінничини завоювали 23 медалі різного ґатунку на Всеукраїнських турнірах сильніших та інших внутрішніх змаганнях. В Новому році прес-служба федерації боксу Вінницької області вже встигла поспілкуватись з деякими медалістами. Цього разу нашим співрозмовником став Іван Григорук – переможець турніру сильніших серед юнаків, що проходив у Коломиї з 4 по 10 грудня. Про його змагальний шлях на турнірі та плани боксера на 2024 рік читайте далі в матеріалі.

- Як та де готувався до турніру сильніших?

-  Готувався до турніру у своєму спортивному клубі під керівництвом особистих тренерів М.Маньковського та А.Гончара.

- Якою була змагальна атмосфера?

- Атмосфера була напруженою так, як зібралися найсильніші боксери України і всі прагнули перемогти.

- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?

- Заключний поєдинок змагань за золоту нагороду був найскладнішим.

- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?

-  Вдалося не все, що запланував.

- Які тепер плани на 2024 рік?

-  В планах здобути перемогу на чемпіонаті України та поїхати на Європейську першість.