Іван Григорук: Атмосфера була напруженою так, як зібралися найсильніші боксери України і всі прагнули перемогти

2023 рік став черговою яскравою сторінкою для вінницького боксу. Наші хлопці та дівчата здобували знакові перемоги на національній та міжнародній арені. Лише у другій половині листопада та в грудні представники Вінничини завоювали 23 медалі різного ґатунку на Всеукраїнських турнірах сильніших та інших внутрішніх змаганнях. В Новому році прес-служба федерації боксу Вінницької області вже встигла поспілкуватись з деякими медалістами. Цього разу нашим співрозмовником став Іван Григорук – переможець турніру сильніших серед юнаків, що проходив у Коломиї з 4 по 10 грудня. Про його змагальний шлях на турнірі та плани боксера на 2024 рік читайте далі в матеріалі.
- Як та де готувався до турніру сильніших?
- Готувався до турніру у своєму спортивному клубі під керівництвом особистих тренерів М.Маньковського та А.Гончара.
- Якою була змагальна атмосфера?
- Атмосфера була напруженою так, як зібралися найсильніші боксери України і всі прагнули перемогти.
- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?
- Заключний поєдинок змагань за золоту нагороду був найскладнішим.
- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?
- Вдалося не все, що запланував.
- Які тепер плани на 2024 рік?
- В планах здобути перемогу на чемпіонаті України та поїхати на Європейську першість.