Глєб Дудник: В 2024 планую виграти Чемпіонат України

2023 рік став черговою яскравою сторінкою для вінницького боксу. Наші хлопці та дівчата здобували знакові перемоги на національній та міжнародній арені. Лише у другій половині листопада та в грудні представники Вінничини завоювали 23 медалі різного ґатунку на Всеукраїнських турнірах сильніших та інших внутрішніх змаганнях. В Новому році прес-служба федерації боксу Вінницької області вже встигла поспілкуватись з деякими медалістами. Цього разу нашим співрозмовником став Глєб Дудник - бронзовий призер турніру сильніших серед юніорів, що проходив у Яблуниці з 28 листопада по 3 грудня. Про його змагальний шлях на турнірі та плани боксера на 2024 рік читайте далі в матеріалі.
- Як та де готувався до турніру сильніших?
- Підготовку проходив в залі «Sichkaruk boxing club» під керівництвом Віталія Вікторовича Глущенка та Сергія Вікторовича Глущенка.
- Якою була змагальна атмосфера?
- Змагальна атмосфера була напруженою.
- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?
- Найважчим для мене став другий поєдинок.
- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?
- Не все. На мою думку, не вистачало пресингу.
- Які тепер плани на 2024 рік?
- В планах у цьому році - виграти Чемпіонат України.