Глєб Дудник: В 2024 планую виграти Чемпіонат України


2023 рік став черговою яскравою сторінкою для вінницького боксу. Наші хлопці та дівчата здобували знакові перемоги на національній та міжнародній арені. Лише у другій половині листопада та в грудні представники Вінничини завоювали 23 медалі різного ґатунку на Всеукраїнських турнірах сильніших та інших внутрішніх змаганнях. В Новому році прес-служба федерації боксу Вінницької області вже встигла поспілкуватись з деякими медалістами. Цього разу нашим співрозмовником став Глєб Дудник - бронзовий призер турніру сильніших серед юніорів, що проходив у Яблуниці з 28 листопада по 3 грудня. Про його змагальний шлях на турнірі та плани боксера на 2024 рік читайте далі в матеріалі.

- Як та де готувався до турніру сильніших?

- Підготовку проходив в залі «Sichkaruk boxing club» під керівництвом Віталія Вікторовича Глущенка та Сергія Вікторовича Глущенка.

- Якою була змагальна атмосфера?

- Змагальна атмосфера була напруженою.

- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?

- Найважчим для мене став другий поєдинок.

- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?

- Не все. На мою думку, не вистачало пресингу.

- Які тепер плани на 2024 рік?

- В планах у цьому році - виграти Чемпіонат України.