Відбулося урочисте зібрання Федерації боксу Вінницької області, де було підбито підсумки 2023 року. Шістдесят п'ять боксерів та тренерів були відзначені грошовими винагородами та пам'ятними призами


Цієї суботи, 23 грудня пройшло урочисте зібрання Федерації боксу Вінницької області присвячене підсумкам року. Керівництвом ФБВО були відзначені переможці та призери чемпіонатів України, Європи, Всеукраїнських та міжнародних змагань, які прославляли свій рідний край на національній та міжнародній боксерській арені. Так, за підсумками 2023 року, шістдесят п'ять боксерів та тренерів різних вікових категорій отримали грошові винагороди та пам'ятні відзнаки від керівництва Федерації боксу Вінницької області.

Урочистий захід відвідали начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, заступник начальника управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталія Токар, голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський, директор Вінницької школи вищої спортивної майстерності Андрій Корнійчук.

Після офіційної частини та нагородження відбулося і урочисте відкриття нового боксерського залу «BRIDGE», а всі присутні стали свідками п'яти показових боксерських поєдинків.