Керівництво Федерації боксу Вінницької області передало ветеранам збройних сил спортивний інвентар для відновлення


Цього вівторка, 19 грудня у Вінниці, на території реабілітаційного стаціонару відбулася надихаюча зустріч з нашими військовими!

Президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса, Виконавчий директор ФБВО Володимир Горобчук разом із Заступником начальника управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталією Токар та Головою Вінницької обласної організації ФСТ «Україна» Тетяною Шмаль відгукнулися на запит ветеранів збройних сил та спільно передали військовослужбовцям спортивний інвентар для реабілітації: дві найсучасніші боксерські груші, дві пари рукавиць, мʼячі.

В ході теплої зустрічі були обговоренні і інші потреби наших військових, які повернулися з фронту та нині проходять відновлення. Ви - наші герої! Федерація боксу Вінницької області висловлює велику вдячність українським захисникам та захисницям і всім, хто прямо зараз виборює нашу свободу!