П'ять медалей завоювали представники Вінничини на Турнірі памʼяті Євгена Кужельного серед молоді

З 12 по 17 грудня у Хмельницькому проходив Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді памʼяті Євгена Кужельного. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара. За підсумками двобоїв наші боксери вибороли п'ять нагород, з яких одна - золота, дві - срібні та дві - бронзові, а новоспечений чемпіон Ілля Гнатюк виконав норматив «Майстра спорту України».
ЗОЛОТО
60 кг - Ілля Гнатюк
СРІБЛО
54 кг - Арсен Земнухов
57 кг - Максим Шульга
БРОНЗА
75 кг - Павло Розгуляєв
75 кг - Даниїл Мамонтов
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.