Турнір памʼяті Євгена Кужельного серед молоді у Хмельницькому. Результати фінальних поєдинків за 17 грудня


З 12 по 17 грудня у Хмельницькому проходить Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді та жінок-молоді памʼяті Євгена Кужельного. В змаганнях бере участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара. Цієї неділі в останній день поєдинків на ринг виходили троє представників Вінничини, які змагалися за золоті нагороди.

Початок двобоїв о 11:00

3 пара, 54 кг. Арсен Земнухов поступився Рустаму Алоєву (Львівська область)

4 пара, 57 кг. Максим Шульга поступився Владиславу Товстюку (Хмельницька область)

5 пара, 60 кг. Ілля Гнатюк переміг Богдана Спорника (Хмельницька область)

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.