Турнір памʼяті Євгена Кужельного серед молоді у Хмельницькому. Результати фінальних поєдинків за 17 грудня

З 12 по 17 грудня у Хмельницькому проходить Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді та жінок-молоді памʼяті Євгена Кужельного. В змаганнях бере участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара. Цієї неділі в останній день поєдинків на ринг виходили троє представників Вінничини, які змагалися за золоті нагороди.
Початок двобоїв о 11:00
3 пара, 54 кг. Арсен Земнухов поступився Рустаму Алоєву (Львівська область)
4 пара, 57 кг. Максим Шульга поступився Владиславу Товстюку (Хмельницька область)
5 пара, 60 кг. Ілля Гнатюк переміг Богдана Спорника (Хмельницька область)
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.