Турнір сильніших серед юнаків у Коломиї. П’ять нагород їдуть на Вінничину. Підсумки змагань

З 4 по 10 грудня в Коломиї, Івано-Франківській області проходив Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н. пам’яті заслуженого майстра спорту України з боксу Андрія Федчука. В турнірі брала участь і збірна Вінницької області серед юнаків під керівництвом Дениса Осадчука. За підсумками змагань наші боксери вибороли п’ять нагород, з яких дві - золоті, та три - бронзові.
ЗОЛОТО
46 кг - Іван Григорук
37-40 кг - Матвій Мельник
БРОНЗА
42 кг - Максим Яровий
48 кг - Станіслав Клименков
63 кг - Владислав Буздиган
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.