Наш Матвій Мельник - переможець та найкращий боксер Турніру Сильніших серед юнаків


З 4 по 10 грудня в Коломиї, Івано-Франківській області проходить Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н. пам’яті заслуженого майстра спорту України з боксу Андрія Федчука. В турнірі бере участь і збірна Вінницької області серед юнаків під керівництвом Дениса Осадчука. Цієї суботи, в заключний змагальний день на ринг виходили двоє представників Вінничини, які змагалися за золоті нагороди змагань.

2 пара, 37-40 кг. Матвій Мельник переміг Дмитра Бойчука (Івано-Франківська область)

Нашого Матвія суддівською колегією змагань було визнано найкращим боксером турніру.

ЗОЛОТО
37-40 кг - Матвій Мельник (Тренери: Іван Александрівський, Дмитро Терещук, Ростислав Тодощенко)

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.