Наш Іван Григорук - переможець Турніру Сильніших серед юнаків


З 4 по 10 грудня в Коломиї, Івано-Франківській області проходить Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н. пам’яті заслуженого майстра спорту України з боксу Андрія Федчука. В турнірі бере участь і збірна Вінницької області серед юнаків під керівництвом Дениса Осадчука. Цієї суботи, в заключний змагальний день на ринг виходили двоє представників Вінничини, які змагалися за золоті нагороди змагань.

6 пара, 46 кг. Іван Григорук переміг Єгора Разліванова (Дніпропетровська область)

ЗОЛОТО
46 кг - Іван Григорук (Тренери: М.Маньковський, А.Гончар)

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.