Турнір сильніших серед юнаків у Коломиї. Вболіваємо за двох вінничан у фіналі змагань

З 4 по 10 грудня в Коломиї, Івано-Франківській області проходить Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н. пам’яті заслуженого майстра спорту України з боксу Андрія Федчука. В турнірі бере участь і збірна Вінницької області серед юнаків під керівництвом Дениса Осадчука. Цієї суботи, в заключний змагальний день на ринг вийдуть двоє представників Вінничини, які змагатимуться за золоті нагороди змагань.
Початок поєдинків о 10:00
2 пара, 37-40 кг. Дмитро Бойчук (Івано-Франківська область) - Матвій Мельник
6 пара, 46 кг. Єгор Разліванов (Дніпропетровська область) - Іван Григорук