Турнір сильніших серед юнаків у Коломиї. Результати поєдинків за 7 грудня

З 4 по 10 грудня в Коломиї, Івано-Франківській області проходить Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н. пам’яті заслуженого майстра спорту України з боксу Андрія Федчука. В турнірі бере участь і збірна Вінницької області серед юнаків під керівництвом Дениса Осадчука. В третій змагальний день на ринг виходили чотири представники Вінничини, які змагалися за путівки до фіналу.
Початок поєдинків о 12:00
2 пара, 37-40 кг. Матвій Мельник переміг Гліба Крамаренка (Одеська область)
5 пара, 42 кг. Максим Яровий поступився Роману Чернишову (Хмельницька область)
10 пара, 46 кг. Іван Григорук переміг Володимира Мана (Запорізька область)
11 пара, 48 кг. Станіслав Клименков поступився Артему Карпечкіну (Черкаська область)
Сьогодні, у п’ятницю в боксерів день відпочинку, а фінальні поєдинки змагань відбудуться вже цієї суботи о 11:00. Вболівайте за вінничан!