Турнір сильніших серед юнаків у Коломиї. Результати поєдинків за 5 грудня

З 4 по 10 грудня в Коломиї, Івано-Франківській області проходить Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н. пам’яті заслуженого майстра спорту України з боксу Андрія Федчука. В турнірі бере участь і збірна Вінницької області серед юнаків під керівництвом Дениса Осадчука. В стартовий змагальний день на ринг виходили семеро вінничан.
Початок поєдинків о 15:00
4 пара, 37-40 кг. Максим Остапчук поступився Глібу Крамаренку (Одеська область)
5 пара, 37-40 кг. Матвій Мельник переміг Олега Луціва (Львівська область)
10 пара, 42 кг. Максим Яровий переміг Михайла Юрака (Закарпатська область)
14 пара, 44 кг. Максим Віняр поступився Богдану Смоляку (Дніпропетровська область)
17 пара, 46 кг. Іван Григорук переміг Максима Нікітенка (Київ)
18 пара, 48 кг. Станіслав Клименков переміг Назара Мушинського (Тернопільська область)
25 пара, 52 кг. Микола Висоцький поступився Артему Орлову (Одеська область)