Збірна Вінницької області серед юнаків прибула до Коломиї, для участі у турнірі сильніших пам’яті Андрія Федчука


З 4 по 10 грудня в Коломиї, Івано-Франківській області проходитиме Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н. пам’яті заслуженого майстра спорту України з боксу Андрія Федчука. Збірна Вінницької області серед юнаків на чолі з старшим тренером команди Денисом Осадчуком та тренером Ростиславом Тодощенко вже на місті. Наші боксери успішно пройшли мандатну комісію та в очікуванні жеребкування.