Шість нагород завоювали вінничани на Турнірі Сильніших серед юніорів в Яблуниці. Підсумки


З 28 листопада по 3 грудня, в Яблуниці, Івано-Франківській області проходив Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів та юніорок присвячений пам’яті загиблих захисників і захисниць України. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дмитра Терещука. Наші хлопці вибороли шість нагород, з яких одна - золота та п’ять бронзових. До вашої уваги список медалістів:

ЗОЛОТО
52 кг - Данило Гуменюк
БРОНЗА
46 кг - Артем Котлярський
50 кг - Михайло Мальцев
57 кг - Ілля Костюк
60 кг - Гліб Дуднік
+80 кг - Володимир Деркач

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.