Федерація боксу Вінницької області відзначила преміями медалістів чемпіонату України серед еліти та їх особистих тренерів

У Вінниці, на території Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 6, цього четверга, 30.11.23 на тренерській раді відбулося нагородження медалістів чемпіонату України серед еліти - чемпіона Максима Власюка (Тренери: Андрій Гончар, Микола Маньковський), бронзового призера національної першості Володимира Кушніра (Тренер: Роман Вакалюк) та бронзового медаліста Богдана Войтенка (Тренер: Владислав Кашеєв).
З хлопцями та їх наставникамии зустрівся Виконавчий директор Федерації боксу Вінницької області Володимир Горобчук. Нагадаємо, що на національній першості, яка з 19 по 26 листопада проходила у Львові, наші боксери вибороли золоту та дві бронзові медалі. Керівництво Федерації боксу Вінницької області традиційно не залишило без уваги знаковий результат та відзначило преміями спортсменів та їх особистих тренерів на чолі з старшим тренером збірної області серед еліти.