Вінниця прийматиме наступну матчеву зустріч «Українських левиць»


Після впевненої перемоги у місті Лева над збірною Польщі «Українські левиці» оголосили наступне місто проведення матчевої зустрічі. Цього разу яскраве боксерське шоу відбудеться 25 травня у Вінниці.

Буде бій! Оголошено наступне місто, яке прийматиме зустріч за участю найсильніших жінок-боксерів України. 25 травня у Вінниці, о 19:00, у спортивному клубі «Нокаут» відбудеться друга в поточному році матчева зустріч «Українських левиць».

Спеціально під анонс даної знакової спортивної події Федерація боксу України, Федерація боксу Вінницької області, Ліга жіноого боксу, клуб «Українські левиці» та генеральний партнер заходу «Фаворит спорт» анонсують дві ключові події для вінничан та гостей міста:

  1. Розіграш 4-х запрошень на матчеву зустріч: Для цього необхідно у соціальній мережі «Левиць» у Фейсбук, в коментарях до даної новини, вгадати наступну країну суперницю нашої команди (підказка: це буде представник Європи).
  2. Продаж 50-ти перших квитків за унікальною та спеціальною ціною – 100 грн.

Саме боксерський клуб «Українські левиці» став першою командою, яка об’єднала найсильніших жінок-боксерів України, які готові довести усьому світі, що ми є найсильнішою боксерською нацією. Саме наші українські дівчата задають нових стандартів проведення боксерських вечорів.

Нагадаємо, декількома тижнями раніше «Українські левиці» здобули блискавичну перемогу над досвідченою командою Польщі. В рамках яскравого боксерського шоу наші дівчата здолали з рахунком 5:2 полячок та продовжили готуватися до нових викликів.

В рамках вечора боксу у місті Лева яскраві окрім цікавих, безкомпромісних та видовищних поєдинків організатори матчевої зустрічі підготували також і яскраву шоу програму. Головним хедлайнером вечора боксу стала відома українська співачка, виконавиця відомих хітів – Злата Огнєвіч.

Для Вінниці організатори вечора боксу, при підтримці генерального партнера заходу компанії «Фаворит спорт» підготувала для глядачів не менш яскраве шоу, яке гарантовано не залишить байдужими жодного з глядачів. 

Таким чином запрошуємо усіх вас підтримати «Українських левиць» у Вінниці 25 травня, о 19:00, у спортивному клубі «Нокаут». Приходьте та разом з нами надихнемо наших дівчат на яскравий виступ. Подібного боксерського шоу Вінниця ще не бачила!

Продаж квитків на сайті ESPORT.IN.UA