Чемпіонат України з боксу серед еліти. Підсумки


З 19 по 26 листопада у Львові  проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області у складі 11 чоловіків та 2 жінок під керівництвом Романа Вакалюка. За підсумками національного чемпіонату за результатами запеклих поєдинків троє вінничан здобули нагороди - золоту та дві бронзові. Окрім того, двоє наших боксерів та дві представниці Вінничини зупинилися за крок до нагород та посіли п’яте місце. За підсумками турніру збірна Вінницької області серед чоловіків та жінок посіла п’яте загальнокомандне місце. До вашої уваги список медалістів:

ЗОЛОТО

60 кг - Максим Власюк

БРОНЗА

54 кг - Богдан Войтенко

92 кг – Володимир Кушнір

V (п’яте місце)

52 кг - Діана Дзюба

54 кг - Кіра Дзюба

67 к - Марк Вакаров

75 кг - Тарас Головащенко

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.