Наш Володимир Кушнір - бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед еліти


З 19 по 26 листопада у Львові  проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області у складі 11 чоловіків та 2 жінок під керівництвом Романа Вакалюка. За підсумками національного чемпіонату буде сформована збірна України, яка виборюватиме ліцензії на Олімпійські ігри у майбутніх кваліфікаційних турнірах. Одним з тріумфаторів змагань став наш Володимир Кушнір, який виборов бронзову медаль.

БРОНЗА

92 кг – Володимир  Кушнір (Тренери: Сергій Жураковський, Роман Вакалюк)

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.