Наш Володимир Кушнір - бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед еліти

З 19 по 26 листопада у Львові проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області у складі 11 чоловіків та 2 жінок під керівництвом Романа Вакалюка. За підсумками національного чемпіонату буде сформована збірна України, яка виборюватиме ліцензії на Олімпійські ігри у майбутніх кваліфікаційних турнірах. Одним з тріумфаторів змагань став наш Володимир Кушнір, який виборов бронзову медаль.
БРОНЗА
92 кг – Володимир Кушнір (Тренери: Сергій Жураковський, Роман Вакалюк)
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.