Наш Максим Власюк - переможець чемпіонату України з боксу серед еліти

З 19 по 26 листопада у Львові проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області у складі 11 чоловіків та 2 жінок під керівництвом Романа Вакалюка. За підсумками національного чемпіонату буде сформована збірна України, яка виборюватиме ліцензії на Олімпійські ігри у майбутніх кваліфікаційних турнірах. Одним з тріумфаторів змагань став наш Максим Власюк, який не залишив жодних шансів своїм суперникам та виборов золоту медаль. У фінальному двобої вінничанин переміг Мирослава Гончара з Черкаської області.
ЗОЛОТО
60 кг - Максим Власюк (Тренери: Андрій Гончар, Микола Маньковський)
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.