Федерація боксу Вінницької області нагородила медалістів чемпіонату України серед молоді та їх особистих тренерів


У Вінниці, на території Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 6, цього четверга, 16.11.23 на тренерські раді відбулося нагородження медалістів чемпіонату України серед молоді - чемпіона Максима Чекіна (Тренери: Дмитро Терещук, Ростислав Тодощенко), бронзового призера національної першості Максима Шульги (Тренери: Андрій Гончар, Микола Маньковський).

З спортсменами та їх наставникамии зустрівся Виконавчий директор Федерації боксу Вінницької області Володимир Горобчук. Нагадаємо, що на національній першості, яка з 5 по 12 листопада проходила у Чернівецькій області, у селищі Бояни хлопці вибороли золоту та бронзову медалі. Керівництво Федерації боксу Вінницької області традиційно не залишило без уваги знаковий результат та преміювали спортсменів та їх особистих тренерів на чолі з старшим тренером молодіжної команди.