Чемпіонат України серед молоді. Підсумки

З 5 по 12 листопада у Чернівецькій області, у селищі Бояни проходив чемпіонат України з боксу серед молоді, присвячений бійцям ГУР МО. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара. За підсумками турніру двоє представників Вінничини повертаються додому з нагородами, а саме наші Максим Чекін та Максим Шульга, які здобули золото та бронзу відповідну. На превеликий жаль, ще троє вінничан припинили участь у змаганнях за крок до медалей та стали п’ятими. В деякій мірі на цей результат вплинули і суперечливі суддівські рішення.
ЗОЛОТО
54 кг - Максим Чекін
БРОНЗА
57 кг - Максим Шульга
V (п’яте місце)
54 кг - Арсен Земнухов
60 кг - Ілля Гнатюк
86 кг - Євгеній Бабчинський
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації!