Нашого Максима Чекіна відзначено за кращу тактико-технічну підготовку на чемпіонаті України серед молоді


З 5 по 12 листопада у Чернівецькій області, у селищі Бояни проходив чемпіонат України з боксу серед молоді, присвячений бійцям ГУР МО. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара. В заключний день турніру на ринг виходив один представник Вінничини, який боксував за золоту нагороду змагань. Наш Максим Чекін переміг Даніла Перетокіна (Полтавська область)

ЗОЛОТО

54 кг - Максим Чекін (Тренери: Дмитро Терещук, Ростислав Тодощенко)

Спеціальним пам'ятним призом було нагороджено Максама Чекіна за кращу тактико-технічну підготовку до чемпіонату України серед молоді. Окрім того, наш боксер за підсумками змагань виконав норматив «Майстра спорту України з боксу».