Наш Максим Шульга - бронзовий призер чемпіонату України серед молоді


З 5 по 12 листопада у Чернівецькій області, у селищі Бояни проходив чемпіонат України з боксу серед молоді, присвячений бійцям ГУР МО. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара.

БРОНЗА

57 кг - Максим Шульга (Тренери: Андрій Гончар, Микола Маньковський)

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації!