Наш Максим Чекін - чемпіон України серед молоді


З 5 по 12 листопада у Чернівецькій області, у селищі Бояни проходив чемпіонат України з боксу серед молоді, присвячений бійцям ГУР МО. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара. В заключний день турніру на ринг виходив один представник Вінничини, який боксував за золоту нагороду змагань. Наш Максим Чекін переміг Даніла Перетокіна (Полтавська область)

ЗОЛОТО

54 кг - Максим Чекін (Тренери: Дмитро Терещук, Ростислав Тодощенко)

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації!