У Одесі пройшла матчева зустріч за участю боксерів Вінничини

Цієї суботи, 11 листопада, в місті Одеса відбулася матчева зустріч з боксу за участю місцевих спортсменів та гостей з Умані та Вінниці. Спортивний захід відбувся на території спортивного клубу «Брати». На ринг в цей день підіймалися понад 140 юних боксерів, з яких 14 були представниками Вінничини. Хлопців супроводжував старший тренер збірної Вінницької області серед юнаків Денис Осадчук, який поділився з нами враженнями.
«На подібних змаганнях хлопці роблять свої перші кроки в боксі! Всі отримали чудовий досвід та показали хороший бокс. Задоволений тим, що побачив у рингу. Хоч це була товариська матчева зустріч, проте довкола відчувалась справжня турнірна атмосфера! Хотів би подякувати президенту Федерації боксу Вінницької області Олегу Алексі та Віцепрезиденту Олександру Ревунову за фінансову підтримку у цьому виїзді!», - зазначив старший тренер збірної Вінницької області серед юнаків Денис Осадчук.