Чемпіонат України з боксу серед молоді. Вболіваємо за двох представників Вінничини в півфінальних поєдинках

З 5 по 12 листопада у Чернівецькій області, у селищі Бояни проходить чемпіонат України з боксу серед молоді, присвячений бійцям ГУР МО. В змаганнях бере участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара. В п’ятий день турніру на ринг вийдуть двоє вінничан, які позмагаються за путівку до фіналів.
Ринг А. Початок поєдинків о 12:00
14 пара, 54 кг. Данило Лебідь (Хмельницька область) - Максим Чекін
Ринг Б. Початок поєдинків о 12:00
13 пара, 57 кг. Гектор Думінік (Одеська область) - Максим Шульга