Матвій Мельник: Буду працювати над собою ще більше, аби вийти на міжнародний рівень

Прес-служба федерації боксу Вінницької області продовжує знайомити шанувальників боксу зі своїми спортсменами. Цього разу нашим співрозмовником став переможець чемпіонату України серед юнаків Матвій Мельник. Що з цього вийшло, читайте далі в матеріалі.
- Як та де готувався до Чемпіонату України?
- До Чемпіонату України я готувався відповідально. Тренування були двічі на день в СК «Нокаут». Протягом останнього тижня перед змаганнями брав участь в навчально-тренувальному зборі в складі збірної Вінницької області в СК «Нокаут» під керівництвом Дениса Осадчука.
- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?
- Найважчий поєдинок ще попереду! На цьому турнірі, переживав за кожен бій, особливо фінальний.
- Що відчував, після першої перемоги на змаганнях?
- Після першої перемоги відчув, що хочу, аби вона була початком відліку низки моїх перемог!
- Кому присвячуєш свою золоту медаль?
- Присвячую її батькам і всім, хто в мене вірив!
- Які тепер плани на майбутнє? На яких п‘єдесталах хочеться побувати?
- Плани - працювати над собою ще більше, аби вийти на міжнародний рівень!