Олександр Луценко: Свою перемогу присвячую батькам, тренерам та всім, хто мене підтримував

На минулому тижні завершився чемпіонат України з боксу серед юнаків. Боксерський турнір проходив з 22 по 29 жовтня у селищі Бояни, Чернівецької області. В національній першості брала участь і збірна Вінницької області. За підсумками змагань наші боксери вибороли дві золоті та одну бронзову медалі. На превеликий жаль, п’ятеро вінничан зупинились за крок до медалей та стали п’ятими. Прес-служба федерації боксу Вінницької області поспілкувалась з одним із тріумфаторів турніру, новоспеченим чемпіоном України – Олександром Луценком. Що з цього вийшло, читайте далі в матеріалі.
- Як та де готувався до Чемпіонату України?
- До Чемпіонату України я готувався двічі на день в СК «Нокаут». Протягом останнього тижня перед змаганнями брав участь в навчально-тренувальному зборі в складі збірної Вінницької області в СК «Нокаут» під керівництвом Дениса Осадчука.
- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?
- Найважчим та найвідповідальнішим поєдинком для мене був фінальний двобій.
- Що відчував після першої перемоги на змаганнях?
- Після першої перемоги мене переповнювала радість та прагнення йти далі - до звання чемпіона.
- Кому присвячуєш перемогу на чемпіонаті України?
- Свою перемогу присвячую батькам, тренерам та всім, хто мене підтримував.
- Які тепер плани на майбутнє? На яких п‘єдесталах хочеться побувати?
- Хочу представляти нашу країну на Європейській першості!