Олександр Луценко: Свою перемогу присвячую батькам, тренерам та всім, хто мене підтримував


На минулому тижні завершився чемпіонат України з боксу серед юнаків. Боксерський турнір проходив з 22 по 29 жовтня у селищі Бояни, Чернівецької області. В національній першості брала участь і збірна Вінницької області. За підсумками змагань наші боксери вибороли дві золоті та одну бронзову медалі. На превеликий жаль, п’ятеро вінничан зупинились за крок до медалей та стали п’ятими. Прес-служба федерації боксу Вінницької області поспілкувалась з одним із тріумфаторів турніру, новоспеченим чемпіоном України – Олександром Луценком. Що з цього вийшло, читайте далі в матеріалі.

- Як та де готувався до Чемпіонату України?

- До Чемпіонату України я готувався двічі на день в СК «Нокаут». Протягом останнього тижня перед змаганнями брав участь в навчально-тренувальному зборі в складі збірної Вінницької області в СК «Нокаут» під керівництвом Дениса Осадчука.

- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?

- Найважчим та найвідповідальнішим поєдинком для мене був фінальний двобій.

- Що відчував після першої перемоги на змаганнях?

- Після першої перемоги мене переповнювала радість та прагнення йти далі - до звання чемпіона.

- Кому присвячуєш перемогу на чемпіонаті України?

- Свою перемогу присвячую батькам, тренерам та всім, хто мене підтримував.

-  Які тепер плани на майбутнє? На яких п‘єдесталах хочеться побувати?

- Хочу представляти нашу країну на Європейській першості!