Чемпіонат України з боксу серед юнаків. Підсумки


Завершився чемпіонат України з боксу серед юнаків. Боксерський турнір проходив з 22 по 29 жовтня у селищі Бояни, Чернівецької області. В національній першості брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дениса Осадчука. За підсумками змагань наші боксери вибороли дві золоті та одну бронзову медалі. На превеликий жаль, п’ятеро вінничан зупинились за крок до медалей та стали п’ятими.

ЗОЛОТО
37-40 кг - Матвій Мельник
57 кг - Олександр Луценко

БРОНЗА
42 кг - Максим Яровий

V (п’яте місце)
35-37 кг - Максим Остапчук
40 кг - Данило Селезньов
48 кг - Станіслав Клименков
52 кг - Микола Висоцький
63 кг - Владислав Буздиган