Наш Матвій Мельник - чемпіон України з боксу серед юнаків

Цієї неділі завершився заключний змагальний день чемпіонату України з боксу серед юнаків. Боксерський турнір проходив з 22 по 29 жовтня у селищі Бояни, Чернівецької області. В національній першості брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дениса Осадчука. Цього дня на рингу виходили двоє вінничан, які змагалися за золоті нагороди.
13 пара, 37-40 кг (А). Матвій Мельник переміг Артура Костюченка (Житомирська область)
ЗОЛОТО
37-40 кг - Матвій Мельник (Тренери: Іван Александрівський, Дмитро Терещук) МК ДЮСШ «Вінниця». спортивний клуб «Нокаут».