Наш Олександр Луценко - чемпіон України з боксу серед юнаків

Цієї неділі завершився заключний змагальний день чемпіонату України з боксу серед юнаків. Боксерський турнір проходив з 22 по 29 жовтня у селищі Бояни, Чернівецької області. В національній першості брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дениса Осадчука. Цього дня на рингу виходили двоє вінничан, які змагалися за золоті нагороди.
11 пара, 57 кг. Олександр Луценко переміг Максима Бабича (Чернігівська область)
ЗОЛОТО
57 кг - Олександр Луценко (Тренери: Дмитро Терещук, Ростислав Тодощенко) ВОК ДЮСШ, спортивний клуб «Нокаут».