Збірна Вінницької області серед юнаків завершила підготовку до чемпіонату України


У Вінниці закінчився навчально-тренувальний збір команди області серед юнаків. Упродовж останніх десяти днів, хлопці під керівництвом Дениса Осадчука проходили заключний етап підготовки до національної першості, що з 22 по 29 жовтня проходитиме у селищі Бояни, Чернівецької області. Збір відбувався на території спортивного клубу «Нокаут» і тепер команда у складі вісімнадцяти чоловік готова поборотися за найвищі сходинки п'єдесталу.


«В нас були чудові умови підготовки. Радий, що всі підходять до турніру без травм, що вкрай важливо. Сподіваємося, на хороший результат! Від себе зробимо усе можливе, аби його здобути та привезти нагороди додому, на Вінничину», - зауважив старший тренер збірної Вінницької області серед юнаків Денис Осадчук.