12 нагород завоювали боксери Вінничини на турнірі в Умані


У період з 13 по 14 жовтня в місті Умані, Черкаської області проходив відкритий Чемпіонат Уманської міської територіальної громади з боксу присвячений пам’яті загиблих воїнів, які віддали свої життя захищаючи Україну від російської агресії.

В змаганнях брали участь і 12 представників Вінничини, які відправились на турнір великим складом за бойовою практикою. У яскравих поєдинках наші хлопці завоювали 12 нагород, з яких 9 - золотих та 3 - бронзові. До вашої уваги список медалістів.

ЗОЛОТО
36 кг - Кирило Калюжний
38 кг - Калюжний Марк
38.5 - Максим Остапчук
40 кг - Кирило Пастернак
41,5 кг - Максим Вінняр
42 кг - Максим Яровий
52 кг - Данило Гуменюк
54 кг - Паша Павлов
57 кг - Олександр Луценко

БРОНЗА
32 кг - Єгор Дідик
33 кг - Олександр Бурячок
66 кг - Артем Точенюк