Офіційно: Леонід Лоївський очолив Національну збірну України з боксу


Головним тренером Національної збірної України з боксу призначено Заслуженого тренера України, вінничанина - Леоніда Миколайовича ЛОЇВСЬКОГО.

Кандидатура Лоївського була подана Федерацією боксу та затверджена Міністерством молоді та спорту України після рішення багаторічного наставника нашої команди Дмитра Сосновського припинити роботу на своїй посаді за власним бажанням. Таким чином з 5 квітня 2019 року розпочинає підготовку Національної боксерської збірної до Олімпійських ігор 2020 року саме Леонід Лоївський.

«В першу чергу вдячний Дмитру Дмитровичу Сосновському за його безцінний особистий вклад в успіхи та розвиток українського боксу. Саме під керівництвом Дмитра Дмитровича наша команда здобувала свої найбільші перемоги на міжнародній арені та отримала світове визнання як однієї з найсильніших боксерських держав. Ми ставали кращими на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи. Проте команда має рухатися вперед та активно розвиватися і надалі і для цього ми маємо дати нашій збірній новий якісний поштовх та внести нові сучасні методи роботи з командою, зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – Попереду у нас непростий графік виступів на ліцензійних стартах до Олімпіади 2020 року. Я переконаний в тому, що оновленому тренерському складу, на чолі з Леонідом Лоївським, буде під силу реалізувати весь потенціал нашої команди. Леоніда Миколайовича Лоївського я знаю виключно як професіонала своєї справи та людину, яка присвятила своє життя нашому виду спорту. Леонід Миколайович очолював збірні України різних вікових груп, досягаючи значних результатів та має досвід роботи з командою на найбільших міжнародних змаганнях. Переконаний в тому, що безкомпромісний авторитет Леоніда Лоївського серед української боксерської спільноти допоможе вивести нашу чоловічу команду на новий якісний рівень».

В свою чергу Леонід Лоївський зазначив, що прикладе усіх зусиль для того, аби привести Національну чоловічу збірну України до нових вагомих перемог.

«Очолити Національну збірну України - це велика честь для мене, зазначив Леонід Миколайович. – Днями мав розмову з президентом Федерації боксу України Володимиром Продивусом, в рамках якої були окреслені цілі та завдання перед командою. З початку року я наполегливо працюю у складі нашої команди і ми вже досягли певних вагомих результатів. Загалом перед нами складні два передолімпійські роки і ми маємо об’єднати зусилля для підготовки чемпіонського складу, який буде спроможний показати якомога кращі результати на Олімпійських кваліфікаційних стартах».

Інформаційна довідка:

Леонід Лоївський народився 15 лютого 1961 року.

Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

За більш ніж 30-річну тренерську діяльність завоював високий авторитет серед колег як в Україні, так і міжнародній арені.

За роки роботи тренером виховав 7 майстрів спорту України міжнародного класу, 15 майстрів спорту України та 10 чемпіонів України.

В 1997 році під його керівництвом молодіжна збірна України виборола друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи з боксу в м. Бірмінгем, Англія.

В 1998 році молодіжна збірна України під керівництвом Лоївського вперше в історії виборола першість в медальному заліку на Чемпіонаті світу в м. Буенос-Айрес (Аргентина). Тоді наші боксери здобули 3 золоті нагороди.

В 2000 році молодіжна збірна України посіла друге місце на Чемпіонаті Європи в Хорватії. Після чого був знову успіх на світовій першості в Угорщині, де наша команда посіла третє загальнокомандне місце.

В 2004 році Лоївського Леоніда Миколайовича було призначено на посаду головного тренера Національної збірної. Під його керівництвом команда виступала на Олімпійських 2004 року в Афінах, де виборола чотири п’ятих місця.

У 2008 році Леонід Лоївський працював у тренерському складу збірної України у підготовці до Олімпійських ігор 2008 року, де наша команда здобула перше після довготривалої перерви золоту нагороду Олімпіади в Пекіні.

У 2009 році учень Леоніда Лоївського, Олег Неклюдов, виборов золото Чемпіонату світу з боксу серед юніорів, а у 2010 став Чемпіоном світу серед молоді та став першим учасником від України на юнацьких Олімпійських іграх.

У 2010 році Леоніда Лоївського було призначено на посаду старшого тренера збірної України до 22 років. За період роботи з командою наша збірна стала другою на першому в історії Чемпіонаті Європи з боксу, а його особисті учні Олег Неклюдов та Микола Буценко здобули бронзові нагороди змагань.

З 2012 року Леонід Лоївський увійшов до тренерського складу професіонального боксерського клубу «Українські отамани», а у 2016 очолив тренерський склад команди. Під його керівництвом «Українські отамани» успішно виступили у змаганнях Всесвітньої серії боксу та увійшли до вісімки найсильніших команд освіту. Окрім того, саме у 2016 році «Отамани» здобули історичну перемогу у Харкові над найсильнішою командою планети – збірною Куби.

У 2017 році Лоївський прийняв запрошення очолити чоловічу збірну Азербайджану. За півтора роки роботи збірна Азербайджану стала найкращою командою Ісламських ігор 2017 р. та посіла четверте загальнокомандне місце на Чемпіонаті світу у Гамбурзі.