Дмитро Терещук: Ми з хлопцями зробили великий обсяг роботи!

Збірна Вінницької області серед юніорів під керівництвом Дмитра Терещука посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті України, що з 24 вересня по 1 жовтня проходив в селі Колоденка, Рівненської області. Нагадаємо, що за підсумками турніру п’ятеро наших спортсменів повернулися додому з нагородами. Прес-служба федерації боксу Вінницької області взяла коментар у старшого тренера збірної області Дмитра Терещука, аби підвести підсумки змагань.
«Цей чемпіонат України був перехідним і команда в нас була нова, втім у хлопців горіли очі і відчувалося велике бажання вдало виступити. Ще до старту змагань ми з членами збірної зробили великий обсяг роботи в плані підготовки! Хотів би подякувати президенту федерації боксу Вінницької області Олегу Юрійовичу Алексі, віце-президентам Олександру Миколайовичу Ревунову та Сергію Миколайовичу Капусті за створені чудові умови підготовки команди та всебічну допомогу у всіх організаційних питаннях. Завдяки цим людям, їдучи на чемпіонат України ми не думали ні про що зайве, окрім боксу. Турнірна сітка була непростою, шлях до медалей був тернистим, а початок важким! Втім з боями ми рухалися далі до мети. Кінцевий результат потішив! Команда Вінничини серед юніорів посіла друге загальнокомандне місце серед усієї України! Дуже задоволений результатами наших медалістів. Іван Шульга, Данило Гуменюк, Михайло Мальцев, Ілля Костюк та Володимир Деркач виклалися на повну і везуть додому омріяні нагород ! Відзначу ще наших Богдана Козака та Ростислава Городинського, які добре себе проявили. Будемо працювати над помилками, аби покращити свої результати у майбутньому та потішити фанів боксу Вінничини!», - старший тренер збірної Вінницької області серед юніорів Дмитро Терещук.