Чемпіонат України з боксу серед юніорів. П’ять нагород їдуть на Вінничину. Підсумки змагань.


З 24 вересня по 1 жовтня в селі Колоденка, Рівненської області проходив перехідний чемпіонат України з боксу серед юніорів.
П’ятеро представників Вінничини повертаються додому з нагородами.

ЗОЛОТО
50 кг - Іван Шульга
52 кг - Данило Гуменюк
СРІБЛО
46 кг - Михайло Мальцев
БРОНЗА
54 кг - Ілля Костюк
+80 кг. Володимир Деркач

Старший тренер збірної Вінницької області серед юніорів Дмитро Терещук