У Вінниці триває навчально-тренувальний збір команди області серед юніорів до чемпіонату України


У Вінниці, в спортивному клубі «Нокаут» триває навчально-тренувальний збір команди Вінницької області серед юніорів 2008-2009 року до перехідного чемпіонату України, який відбудеться з 24 вересня по 1 жовтня в селі Колоденка, Рівненської області.

«Ми провели відбір, спаринги і таким чином сформували дуже сильну команду. Хлопці готуються та викладаються на повну, аби підійти до турніру у найкращих кондиціях. Ми впевнені у своїх силах і зробимо все від себе залежне, аби здобути якомога більшу кількість нагород», - зазначив старший тренер збірної Вінницької області серед юніорів Дмитро Терещук.