Володимир Горобчук: В нас росте гідна зміна. За цими хлопцями майбутнє


У Мукачево, в Закарпатській області завершився чемпіонат України серед юнаків 2010-2011 ФСТ «Спартак» . Змагання проходили з 12 по 15 вересня. На турнірі була представлена і збірна Вінницької області серед юнаків у складі десяти чоловік. Наші боксери здобули десять медалей, з яких чотири - золоті, шість - бронзові. Свій коментар про виступ нашої збірної прес-службі ФБВО дав Виконавчий директор федерації боксу Вінницької області Володимир Ілліч Горобчук.

«Цьогорічний чемпіонат України ФСТ «Спартак» - чудовий трамплін для починаючих боксерів. Саме з таких змагань розпочинається шлях до великих майбутніх звершень! Вінничани здобули на турнірі десять нагородод. У фінальних поєдинках - чотири перемоги з чотирьох можливих. Вважаю, що цей результат є хорошим. Хочу привітати команду, тренерський штаб та батьків хлопців! Приємно константувати, що в нас росте гідна зміна. За цими хлопцями майбутнє! Вони зовсім юні і голодні до перемог», - зазначив Виконавчий директор федерації боксу Вінницької області Володимир Ілліч Горобчук.