Команда Вінницької області отримала нове екіпірування


Днями президент Федерації боксу Вінницької області та віце-президент обласної Федерації Олександр Ревунов презентували оновлену форму команди для провідних боксерів та тренерів регіону.  

На сьогоднішній день, що варто відмітити, боксери Вінницької області входять до складу збірних команд України усіх вікових груп. Вже на початку поточного року наші спортсмени здобули чимало нагород на міжнародних турнірах найвищого рівня.

«Ми намагаємось робити все, щоб підтримувати на належному рівні бокс в нашому регіоні та примножувати славетні традиції нашого улюбленого виду спорту. Дуже приємно, що наші боксери протягом останніх років закріпилися у складі збірних команд України різних вікових груп та регулярно демонструють високу результати на внутрішній та міжнародній аренах,зазначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса.Я регулярно відмічаю, що за цими здобутками стоїть ціла команда однодумців, яка віддана нашому виду спорту. Це, безумовно, наші спортсмени та тренери, а також керівний склад області, міста тощо. Від усього нашого боксерського колективу висловлюю слова подяки голові обласної Державної Адміністрації Валерію Вікторовичу Коровію, начальнику облспорткомітету Сергію Чернявському, керівнику міського спорткомітету Сергію Краєвському, директору обласної комплексної спортивної школи Володимиру Александренко, директору ШВСМ Андрію Конійчуку, а також директору місцевої спортшколи Юрію Будяку за підтримку нашого виду спорту».