Наш Іван Григорук - переможець чемпіонату України з боксу ФСТ «Спартак»


У Мукачево, в Закарпатській області завершився чемпіонат України серед юнаків 2010-2011 ФСТ «Спартак» . Змагання проходили з 12 по 15 вересня. На турнірі представлена і збірна Вінницької області серед юнаків у складі десяти чоловік.

Четвертим серед представників Вінничини на найвищу сходинку п'єдесталу піднявся наш Іван Григорук. У запеклих поєдинках хлопець пробив собі шлях до фіналу. У двобої за золото Іван здобув впевнену перемогу над Іваном Шнейдером (Закарпатська область)

ЗОЛОТО
46 кг - Іван Григорук (Тренери: М.Маньковський, А.Гончар)

Старший тренер збірної Вінницької області серед юнаків - Денис
Осадчук.