Наш Олександр Луценко - переможець чемпіонату України з боксу ФСТ «Спартак»


У Мукачево, в Закарпатській області завершився чемпіонат України серед юнаків 2010-2011 ФСТ «Спартак» . Змагання проходили з 12 по 15 вересня. На турнірі представлена і збірна Вінницької області серед юнаків у складі десяти чоловік.

Першим серед представників Вінничини на найвищу сходинку п'єдесталу піднявся наш Олександ Луценко. У запеклих поєдинках хлопець пробив собі шлях до фіналу. У двобої за золото Олександр здобув впевнену перемогу над Миколою Маланчуком (Івано-Франківська область).

ЗОЛОТО
54 кг - Олександр Луценко (Тренери: Д.Терещук)

Старший тренер збірної Вінницької області серед юнаків - Денис
Осадчук.