Володимир Кушнір: На Кубку України атмосфера була потужною

В Чернівецькій області, в селищі Бояни завершився Кубок України з боксу серед еліти. Боксерський турнір проходив з 29 серпня по 2 вересня. Цього року змагання проводилися на честь героїв Азовсталі та всіх захисників України. Срібним призером турніру став наш Володимир Кушнір. Прес служба ВОФБ поспілкувалась із боксером.
- Як та де готувалися до Кубка України?
- Підготовка тривала в Вінниці, під керівництвом Вакалюка Романа Валерійовича.
- Яка була змагальна атмосфера?
- На Кубку України атмосфера була потужною. Було багато цікавих поєдинків!
- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?
- Оберу останній... Фінальний бій був дуже насиченим і конкурентним.
- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?
- Щось вдавалось, а щось ні. Важливо в рингу вміти перелаштуватися. Якщо тактика не працює, її треба змінювати на іншу.
- Що відчували, після першої перемоги на змаганнях?
Особливо нічого і не відчував, бо розумів, що попереду чекають важкі двобої.
Які тепер плани на майбутнє? На яких п'єдесталах хочеться побувати?
- Є багато важливих змагань. В найближчий час - це міжнародний турнір в Іспанії. Після цього буде чемпіонат України серед дорослих. Є до чого готуватись!