Володимир Кушнір: На Кубку України атмосфера була потужною


В Чернівецькій області, в селищі Бояни завершився Кубок України з боксу серед еліти. Боксерський турнір проходив з 29 серпня по 2 вересня. Цього року змагання проводилися на честь героїв Азовсталі та всіх захисників України. Срібним призером турніру став наш Володимир Кушнір. Прес служба ВОФБ поспілкувалась із боксером.    

- Як та де готувалися до Кубка України?

- Підготовка тривала в Вінниці, під керівництвом Вакалюка Романа Валерійовича.

- Яка була змагальна атмосфера?

- На Кубку України атмосфера була потужною. Було багато цікавих поєдинків!

- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?

- Оберу останній... Фінальний бій був дуже насиченим і конкурентним.

- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?

- Щось вдавалось, а щось ні. Важливо в рингу вміти перелаштуватися. Якщо тактика не працює, її треба змінювати на іншу.

- Що відчували, після першої перемоги на змаганнях?

Особливо нічого і не відчував, бо розумів, що попереду чекають важкі двобої.

Які тепер плани на майбутнє? На яких п'єдесталах хочеться побувати?

- Є багато важливих змагань. В найближчий час - це міжнародний турнір в Іспанії. Після цього буде чемпіонат України серед дорослих.  Є  до чого готуватись!