Іван Шульга: Планую не зупинятся на досягненому


З 15 по 25 серпня у Словенії, в місті Марібор проходив чемпіонат Європи серед юнаків і дівчат. У складі збірної України в змаганнях брав участь і представник Вінничини, чинний чемпіон країни у вазі до 50 кілограмів Іван Шульга. Прес-служба ВОФБ поспілкувалась з боксером, аби підвести підсумки змагань.

- Як та де готувався до чемпіонату Європи?

- До Європейської першості готувався в залі «Акцент» під керівництвом Маньковского Микола Андрійовича та Гончара Андрія Васильовича. Після цього поїхав на тренувальний  збір в Коломию.

- Який з поєдинків на чемпіонаті Європи був найважчим?

- Найважчим для мене був стартовий поєдинок змагань.  Його потрібно було вигравати, щоб пройти далі. 

- Що відчував, після першої перемоги на змаганнях?

  - Після першої перемоги на турнірі, мене переповнювала радість!             

- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?

- Ні, вдалося не все… Буду більше працювати, щоб все реалізувати!                                                          

- Які тепер плани на майбутнє? На яких п'єдесталах хочеться побувати?

- Планую не зупинятись на досягненому! Мрія – побувати на Олімпійських іграх і виграти їх!