Іван Шульга: Планую не зупинятся на досягненому

З 15 по 25 серпня у Словенії, в місті Марібор проходив чемпіонат Європи серед юнаків і дівчат. У складі збірної України в змаганнях брав участь і представник Вінничини, чинний чемпіон країни у вазі до 50 кілограмів Іван Шульга. Прес-служба ВОФБ поспілкувалась з боксером, аби підвести підсумки змагань.
- Як та де готувався до чемпіонату Європи?
- До Європейської першості готувався в залі «Акцент» під керівництвом Маньковского Микола Андрійовича та Гончара Андрія Васильовича. Після цього поїхав на тренувальний збір в Коломию.
- Який з поєдинків на чемпіонаті Європи був найважчим?
- Найважчим для мене був стартовий поєдинок змагань. Його потрібно було вигравати, щоб пройти далі.
- Що відчував, після першої перемоги на змаганнях?
- Після першої перемоги на турнірі, мене переповнювала радість!
- Чи все задумане вдалося реалізувати в рингу?
- Ні, вдалося не все… Буду більше працювати, щоб все реалізувати!
- Які тепер плани на майбутнє? На яких п'єдесталах хочеться побувати?
- Планую не зупинятись на досягненому! Мрія – побувати на Олімпійських іграх і виграти їх!