Олександр Ревунов: Боксери Вінничини на Кубку України показали характер та яскравий бокс

В Чернівецькій області, в селищі Бояни завершився Кубок України з боксу серед еліти. Турнір проходив з 29 серпня по 2 вересня, а боксери Вінничини вибороли на ньому золото та срібло. Свій коментар про виступ нашої збірної прес-службі ВОФБ дав Віце-президент Вінницької обласної федерації боксу Олександр Миколайович Ревунов.
«Цьогорічний Кубок України проводився на честь героїв Азовсталі та всіх захисників України, що надихало хлопців віддаватися у рингу по-максимуму! Поєдинки були важкими та водночас видовищними, адже сильнішого виявляли найперспективніші молоді бійці країни! Боксери Вінничини на Кубку України показали характер та яскравий бокс. Хочу привітати наших Максима Власюка, Володимира Кушніра та тренерський штаб з золотом та сріблом відповідно. Водночас, іншим хлопцям нашої команди є над чим працювати. В нас дуже молода команда. Впевнений, що кожен зробить відповідні висновки і до нових великих стартів підійде у кращій формі», - зазначив Віце-президент Вінницької обласної федерації боксу Олександр Миколайович Ревунов.