Золото та срібло Кубка України їдуть на Вінничину. Підсумки змагань


В Чернівецькій області, в селищі Бояни завершився Кубок України з боксу серед еліти. Боксерський турнір проходив з 29 серпня по 2 вересня. Цього року змагання проводилися на честь героїв Азовсталі та всіх захисників України. В Кубку України брали участь десять представників та одна представниця Вінничини, двоє з яких повертаються додому із медалями.

ЗОЛОТО
60 кг - Максим Власюк ((МСУМК, ШВСМ, с/к «Акцент», тр. Гончар А.В., Маньковський М.А)

СРІБЛО
92 кг. Володимир Кушнір (МСУ, ШВСМ, МКДЮСШ «Вінниця», с/к «Золота рукавичка», тр. Вакалюк Р. В., Жураковський С.В)

Старший тренер збірної Вінницької області серед еліти - Роман Вакалюк