Наш Володимир Кушнір - срібний призер Кубка України з боксу


В Чернівецькій області, в селищі Бояни завершився Кубок України з боксу серед еліти. Боксерський турнір проходив з 29 серпня по 2 вересня. Цього року змагання проводилися на честь героїв Азовсталі та всіх захисників України. В Кубку України брали участь десять представників та одна представниця Вінничини. В заключний змагальний день за золоті нагороди боксували двоє з них.

12 пара, 92 кг. Володимир Кушнір попри яскраві перемоги на попередній стадії змагань, у фіналі не зміг здолати досвідченого Сергія Горскова (Харківська область)